Wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt – wytwornicę azotu, która zamienia powietrze w oponie na azot. Tutaj można przejrzeć jej dokładną specyfikację: https://drive.google.com/file/d/0B6Bfl8zQgPOETEpfR19xRHpZOXM/view?usp=sharing.

wytwornica azotu

Niniejsze urządzenie sprawdza się doskonale zarówno w warsztatach, jak i na stacjach benzynowych posiadających zaplecze techniczne. Nie zajmuje ono dużo miejsca, dlatego można je postawić praktycznie w każdym miejscu. Dzięki niemu szybko zamienisz powietrze w oponie tak, żeby znajdował się w niej jedynie czysty azot. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, ponieważ wykorzystanie tego gazu pozwala na przedłużenie żywotności opony i poprawienie komfortu jazdy.

Ten model wytwornicy azotu pozwala na pompowanie opon motocykli, samochodów i małych ciężarówek. Konwersja azotu odbywa się przy wykorzystaniu skompresowanego powietrza. Po jej zakończeniu można przystąpić do napełniania po jednej oponie na raz. Cały proces odbywa się dość płynnie dzięki dobrej wydajności tej maszyny i prostej obsłudze, która sprowadza się do naciśnięcia paru przycisków.

Urządzenie to wyposażono w duży ekran LCD, który jest podświetlany od tyłu, natomiast zakończenie przez nie pracy jest sygnalizowane zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie. Dzięki temu nie trzeba sprawdzać ciągle sprawdzać, czy pompowanie dobiegło końca.

Przeprowadzanie testów tej maszyny jest ułatwione dzięki wbudowanej opcji samodiagnostyki, która pozwala na wykonanie kompleksowego przeglądu i zaraportowanie znalezionych błędów. Urządzenie posiada ponadto złącze do sprawdzania czystości azotu. Wpływ gorąca lub zimna nie powinien być problemem, ponieważ ten model wytwornicy azotu może pracować w temperaturach od -20°C do 70°C.