bg1

Firma Coton zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów wulkanizacyjnych i bieżnikowni w Polsce jaki i zagranicą. Dostarczamy szeroką gamę produktów, do których należą maszyny do ciśnieniowego sprawdzania opon, maszyny do pakowania opon, i wiele innych maszyn i urządzeń dla branży oponiarskiej.

Coton zajmuje się także handlem oponami nowymi, używanymi oraz bieżnikowanymi zarówno w kraju jak i zagranicą.

Nasze doświadczenie oraz nieustannie wzbogacana wiedza procentują doskonałym kontaktem z Klientami oraz stałym rozwojem asortymentu oferowanych produktów. Naszą filozofią jest długookresowa zgodność ceny, jakości i poziomu produktów i usług co zapewnia satysfakcję, a tym samym lojalność Klientów.

Wyślij do nas swojego maila lub numer telefonu. Skontaktujemy się jak najszybciej będzie to możliwe…

Imię

Adres email

Telefon

Zdzisław Kotowicz
zk

Zdzislaw czyli Coton jak nazywa go wielu przyjaciół jest obecny w branży oponiarskiej od 30 lat zaczynając od importu opony używanej oraz bieżnikowania poprzez produkcję maszyn i urządzeń, która obecnie odbywa się w dużym zakładzie produkcyjnym w Brzegu.

Jego wiedza w połączeniu z umiejętnościami organizyjnymi pomogły mu rozwinąć firmę i przekształcić ją z małej ale wydajnej firmy rodzinnej w wielka fabrykę będąca w stanie sprostać coraz większym wyzwaniom i realizacji dużych zamówień w krótkim czasie.

Firma Coton Export to kompleksowe wyposażenie serwisów samochodowych w maszyny, podnośniki, materiały wulkanizacyjne, urządzenia do diagnostyki, materiały Coton-Export, ciężarki, zapewniamy montaż i serwis na terenie całego kraju.